Kaip užsisakyti?

Norėdami atlikti užsakymą internetinėje parduotuvėje www.terapro.lt, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Radę patinkančią prekę, spauskite ant prekės nuotraukos ar pavadinimo ir Jūs pateksite į prekės puslapį arba iškarto įdėkite prekę į krepšelį paspausdami mygtuką "Į krepšelį" (toliau skaitykite nuo 4 punkto). Toks prekės įdėjimas galimas tik tuo atveju, jei prekė neturi atributų (t. y. prekė neturi papildomų pasirinkimų).
 2. Prekės puslapyje rasite prekės nuotraukas(-ą), trumpą prekės aprašymą ir kitą reikalingą informaciją. Po trumpo aprašymo ir kainos rasite mygtukus "Į krepšelį" ir "Pirkti dabar".
 3. Paspausdami mygtuką "Į krepšelį" Jūsų pasirinkta prekė bus įdėta į krepšelį. Paspausdami mygtuką "Pirkti dabar" bus suformuotas užsakymas ir automatiškai būsite perkelti į apmokėjimo puslapį (toliau skaitykite nuo 6 punkto).
 4. Įdėjus prekę(-es) į krepšelį, puslapio meniu juostoje dešinėje pusėje matysite įsidėtų prekių kiekį bei bendrą krepšelio sumą. Užvedę pelės žymeklį ant to laukelio pamatysite krepšelio turinį su prekėmis ir kainomis. Paspaudę ant šio laukelio/mygtuko arba mygtuko "Krepšelis" Jūs pateksite į krepšelio puslapį. Paspaudę ant mygtuko "Apsipirkimas" automatiškai būsite perkelti į apmokėjimo puslapį (toliau skaitykite nuo 6 punkto)
 5. Krepšelyje galėsite susipažinti su pasirinktomis prekėmis, jų kiekiais ir kainomis bei pereiti prie apmokėjimo.
 6. Apmokėjimo puslapyje pasirinkite ar norite pirkti be registracijos, ar norite registruotis. Jei esate registruotas vartotojas tuomet galite prisijungti prie savo paskyros ir tęsti apsipirkimą. Bet kuriuo atveju bus privalu sutikti su mūsų pateikta Privatumo politika.
 7. Įveskite ir patikrinkite ar teisingai įvedėte adresą(-us). Prekės(-ių) pristatymo adresas gali skirtis nuo mokėtojo adreso, todėl pirkinį galite išsiųsti į Jums patogią vietą.
 8. Pasirinkite pristatymo būdą (plačiau "Prekių pristatymas" puslapyje). Ir jei norite palikite mums žinutę susijusią su užsakymu.
 9. Pasirinkite atsiskaitymo būdą (plačiau "Atsiskaitymo būdai" puslapyje), perskaitykite bei patvirtinkite, kad susipažinote ir sutinkate su Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir įsitikinę, kad visi pateikti duomenys teisingi, paspauskite "Patvirtinti užsakymą".
 10. Atlikite apmokėjimą (pagal pasirinktą atsiskaitymo būdą) ir laukite el. laiško su informacija apie Jūsų užsakymo vykdymą. Jei pasirinkote atsiskaitymo būdą grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele kurjeriui, užsakymas bus pradėtas vykdyti nedelsiant po užsakymo patvirtinimo.

  Naršant el. parduotuvėje per mobiliuosius įrenginius šiek tiek pasikeičia užsakymų procedūros, bet pagrindas išlieka tas pats.

 

Meniu

Dalintis

Nustatymai

Susikurkite paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus elementus.

Prisijungti

Susikurkite paskyrą, kad pasinaudotumėte pageidavimų sąrašais.

Prisijungti