Kategorijos

DAHUA NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960

45,10 €
Pristatymas: 2-4 darbo dienos
Kodas:
PFT3960
Prekės ženklas:
Mėgti0
Pageidauti
Aprašymas
Garantinis laikotarpis (mėn.):  36

  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 20 km
  • Transmission Medium: Single-mode
  • Wavelength: 1310nm/1550nm
  • Sensitivity: ≤-23dBm
  • Operating Voltage: 3.3V
  • Output Power: -9dBm~-2dBm
  • Working Temperature: -40°C ~ +85°C
  • Dimensions(WxDxH): 13.7mm x56.5mm x8.95mm


Vendor Homepage   www.dahuasecurity.com/asset/upload/download/20180911/Catalog_Network-Transmission-Products-and-Solutions_201809(28P).pdf
Unit Gross Weight   0.02
Unit Net Weight   0.015
Category Code   MCO
Skaityti daugiau
Prekė detaliau
PFT3960
Atsiliepimai
Nėra komentarų

Meniu

Dalintis

Nustatymai

Susikurkite paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamus elementus.

Prisijungti

Susikurkite paskyrą, kad pasinaudotumėte pageidavimų sąrašais.

Prisijungti